Facebook
Objednávka
 

Životní energie

Máte málo životní energie? Cítíte se unavení?

Dostatek životní energie je klíčový faktor pro plnohodnotný život. Ať je to péče o rodinu, úspěchy v práci nebo užívání si života. Lidé, kteří energií srší, překonávají snáze překážky a jsou atraktivnější pro ostatní. Takový jedinci mají prostě švih.

Míra energie je nám zčásti daná geneticky, z části  životním stylem a je z velké míry určená skladbou naší stravy.

Většina lidí si myslí,  že jí až příliš. Jenže zakopaný pes není v množství, ale ve skladbě potravin. Jejich strava není nutričně vyvážená. Proto přibírají a jsou unavení.

Na druhou stranu jsou lidé, kteří o sebe dbají. Nemají nadváhu a stravují se velmi zdravě. Ale bývají unavení. Problém je obdobný.  Nedodávají svému organizmu nutričně vyváženou stravu.

Základem vyvážené stravy je zjištění bazálního metabolismu jinak řečeno minima živin, které tělo potřebuje pro zajištění základních životních funkcí. Dle výsledků a na základě stravovacích preferencí nastavit vyváženou stravu přímo na tělo. Abychom nepřežívali, ale sršeli energií z dostatku zdravé stravy.

Díky tomuto postupu, lze získat více energie, ale v případě nadváhy také zdravě zhubnout. A přitom není třeba dodržet žádnou dietu.

Přijďte a nastavte s námi skutečně vyváženou stravu.

Ať Vám životní energie přinese to, co si přejete!